Менська ялинка захворілаТрадиційно новорічну ялинку в Мені вже багато років встановлювали на Червоній площі. А цьогоріч вона «прописалася» між «Укртелекомом» і «ПриватБанком».

Ось що каже міський голова Федір Фесюн.

– Кілька років тому ми посадили ялинку-крупномір на площі і мали надію на те, що вона стане постійним живим атрибутом усіх наступних новорічних дійств. Дерево начебто й прижилося, але останнім часом стало хворіти і для святкового прикрашання не годилося. Щоб закупити підходящу ялину, спиляти її, перевезти і повністю встановити, треба витратити не менше п’яти тисяч бюджетних коштів. Адже не обійдешся без підйомного крана, вантажівки, послуг РЕМу. Гроші на це у міськраді знайшлися б, але при нинішньому стані проходження платежів розрахуватися нам було б дуже складно.

Тому й вирішили використати вже готове красиве і живе дерево. Там же розмістили і казкове містечко – після того, як влітку розчистили центральний сквер, воно там і доречне, і безпечніше для дітвори. Адже, встановивши ці будиночки зараз, маємо намір залишити їх там аж до свята Масляної – хай тішиться дітвора. А з Червоної площі мусили б забирати після старого Нового року, бо огорожа містечка заважала проїзду транспорту, створювала для водіїв певні незручності.

Думаю, що це нововведення приживеться, адже в центральному сквері ми вже проводили не один захід – зручно, не треба перекривати дороги і безпечніше.

Коментарі закриті.