Європейський напрямок розвитку України вплинув на те, що багато європейських товарів різними шляхами потрапляють на полиці наших магазинів. Іноді такі товари мають контрабандну історію походження та прострочені терміни придатності. Як виявилось, у Мені є три рівні «європеїзації».

Рівень перший: легально та якісно
– На кожен товар у нас є документація, – запевняє адміністратор одного з менських магазинів Юлія Андрєєва. – Контрабандою принципово не займаємося й іншим не радимо. Якщо й торгуємо продукцією з Європейського Союзу, то лише такою, що пройшла перевірку в Україні та відповідно промаркована.

Як запевняє Юлія Петрівна, у магазині існує суворий контроль щодо термінів придатності продуктів. Працівники регулярно перевіряють товар і виявлену прострочку з вітрини вилучають, щоб потім віддати постачальнику.

– Буває, щось проґавимо, тоді нам допомагають покупці, – посміхається Юлія. – Прострочене або обмінюємо, або повертаємо гроші. Конфліктні ситуації вирішуємо швидко і на користь покупця. Намагаємося тримати високий рівень обслуговування і самі зацікавлені в тому, щоб наші люди були задоволені і споживали лише якісні продукти.

Рівень другий: «контрабас», але якісний
– Мені привозять товар безпосередньо з Польщі, – запевняє продавець з Троїцького базару Світлана Хоменко. – Я телефоном замовляю і отримую пряму поставку товару від надійного постачальника. Що покупцям подобається, те й замовляю, хоча й розумію, що це, так би мовити, контрабанда.

На прилавку Світлани весь товар має дійсний термін придатності, на упаковці українською нема жодного слова.

– Наші люди зацікавлені, щоб у Мені продавалися товари європейської якості, – каже продавчиня. – Я й сама в себе купую, чую багато позитивних відгуків про товар від менян: справді, Європа є Європа.

Рівень третій: дешева прострочка
Бажання спробувати європейську якість і при цьому зекономити приводить менських покупців у бутік на Троїцькому базарі, який у народі називають «Конфіскат».

– Через те, що деяка частина нашого товару має прострочений термін придатності, я сама людям розказую, що прострочене, а що ні, – розповідає Ольга Носовець, продавець з Троїцького базару. – Ціни у нас значно дешевші, людям подобається. Стосовно походження товару, то я працюю на хазяйку і не знаю, де вона його бере. Намагаюся торгувати так, щоб покупці були повністю поінформовані та задоволені.

У «Конфіскаті» продають не лише прострочку, є товар з дотриманими термінами вживання та з українським маркуванням. Покупці, які були присутні на момент нашого інтерв’ю, розповідали про своє бажання зекономити та давали схвальні відгуки про роботу торгової точки.

– Нічого страшного у прострочці я не бачу, – каже продавчиня, – на кожен товар є свій покупець. Особливо зараз, коли в багатьох людей складне матеріальне становище. Ми тут працюємо вже два роки. Якщо щось і повертають, приймаємо без питань, адже покупець завжди правий.

До речі
Американський підприємець, мандрівник і еколог Роб Грінфілд об’їздив сміттєзвалища різних міст Сполучених Штатів Америки і довів, що ресторани і супермаркети викидають смачну їжу. Він запевняє, що їжа, яка прострочена, за винятком молочки, фактично може використовуватися ще дуже довго.

Цікаво і те, що в Америці викидають не тільки прострочену, але й просто зайву їжу, вона, бачте, некрасиво виглядає на полицях.
Роб на своєму прикладі переконався, що кожне місто США може нагодувати «зі смітника» сотні людей.

Коментарі закриті.