Менська районна рада визнала «ЛНР» і «ДНР» терористами, а Росію – агресором
«Одне з основних завдань на 2015 рік –
стабілізувати в районі виробництво промислової продукції», – наголосив голова РДА Олександр Мисник.
На пленарному засіданні сесії Менської районної ради депутати розглянули 36 різноманітних питань та прийняли ряд важливих рішень.

Рятують аграрники

Голова Менської райдержадміністрації Олександр Мисник у своєму звіті детально зупинився на здобутках та проблемах району.

– Фактично за 2014 рік обсяг виробництва в порівняних цінах по промислових підприємствах району зменшився майже на 30%, – констатував Олександр Петрович.

І тут немає нічого дивного: війна, падіння курсу гривні, економічні негаразди.

Загалом за минулий рік вироб­лено твердих сирів 4282 тонни, вершкового масла – 342 тонни, сухого знежиреного молока – 2107 тонн, м’яса та субпродуктів – 2817 тонн, чіпсів картопляних – 957 тонн, мінеральної води – 1419,7 тис. декалітрів.

Загальний обсяг вантажоперевезень зменшився на 32,2%, пасажирообіг – на 26,1%.

Зате порадували аграрники. За підсумками 2014 року сільськогосподарськими підприємствами зібрано 121,1 тис. тонн зернових та зернобобових (113% до запланованого) – на 26 тис. тонн більше минулорічного валу зерна. Урожайність склала 49,2 ц/га, що на 11,5 ц/га більше, ніж позаторік. Валовий збір пшениці – 36,3 тис. тонн, кукурудзи на зерно – 66,8 тис. тонн.

Наприкінці виступу голова РДА окреслив коло завдань, над якими працює виконавча влада, і відповів на запитання.

Справи фінансові

Начальник фінуправління РДА Оксана Булавка розповіла про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік». Вона також ознайомила депутатів з листом міськради, у якому висловлено прохання підтримати міський бюджет коштами.

Справа в тому, що міськрада має два проекти, які стали переможцями конкурсу Фонду підтримки місцевого самоврядування. Це будівництво «Парку мрії» та ділянки водогону по вулицях Леніна, Чехова і Крилова. А ще є проект «Модернізація системи вуличного освітлення міста Мена з використанням енергоефективних технологій». Під ці проекти місту виділятимуться кошти, але частину з них повинна додати і міська рада. А це – мільйони гривень.

Район від співфінансування не відмовляється, але керівництву міста було вказано, що на рахунках бюджету розвитку міськради є майже півтора мільйона гривень, а будівництво ділянки водогону включено до переліку об’єктів, які фінансуватимуться за рахунок державної субвенції. Проектно-кошторисна документація на «Парк мрії» взагалі виготовлена у 2013 році і потребує опрацювання. Адже слова «орієнтовно» у фінансових документах не існує.

Кадри, рішення, програми

Народні обранці підтримали призначення на посаду директора КЗ «Центр культури і дозвілля молоді» Олени Бикової. Депутати проголосували за звільнення Романа Бутенка (звільнився за власним бажанням) з посади директора КП «Менарайкомунпослуга» та за призначення на це місце Валерія Квашука.

З інформацією щодо підтримки Постанови Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором, а угрупування ЛНР та ДНР – терористичними організаціями виступив депутат Василь Леоненко. Його колеги підтримали пропозицію одноголосно.

На сесії також розглянули запити депутатів райради щодо перейменування вулиць у райцентрі, підтримки воїнів АТО та доплат і пільг працівникам освіти.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Disappointed this has happenedThe entrepreneur is manic, boundaryless, and inconsistent; and that’s okay, because she gets results.prada purse

Scouting report: A key player on the Badgers’ national championship team, Dekker is a fearless competitor with decent range.borse gucci

She flung her arms around him without an answer.louboutin boutique
Louis and Seattle.mulberry outlet york
She asked to remain anonymous.chaussures louboutin pas cher

In six seasons of the show, no competitor has yet to achieve total victory and claim the prize, according to the “American Ninja Warrior” website.borse prada outlet
and blasted through a red light before cops nabbed her, sources said.hermes birkin

With Johnson and Stenson looking almost unflappable in the morning, the afternoonaudience watchedTiger Woods struggle, as he started bogie, bogie, par, bogie and finished at 10 over 80.borsa alviero martini

Коментарі закриті.