Виконуючий обов’язки голови Менської районної державної адміністрації Валерій Щукін підписав розпорядження “Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Менська районна державна адміністрація”.

Зокрема, в розпорядженні зазначено:

“Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 4, 12 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статей 8, 20, 21 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», на підставі пропозиції трудового колективу Менської редакції районної газети «Наше слово» стосовно способу реформування та спільного рішення трудового колективу та районної державної адміністрації:

1. Вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації Менської районної газети «Наше слово» та Менської редакції районної газети «Наше слово» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації”…

Як повідомлялося, з 1 січня 2016 року набув чинності Закон України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, відповідно до якого усі друковані ЗМІ, де співзасновниками є органи державної влади та органи місцевого самоврядування, мають бути роздержавлені.

Депутати Менської районної ради на черговій сесії, яка відбулася 30 березня, відмовилися виконувати вимоги зазначеного закону.

4 коментарі

 1. Сергій Трегубенко сказав:

  Ситуація з райрадою дійсно загрозлива. Чому так? Тому, що будь-який Шариков чи Швондер може навішати людям локшини на вуха і стати депутатом будь-якого рівня. А потім, замість дбати про стратегічну успішність країни і громади, діяти на здобуття повної влади над людьми. Саме для цього ведеться боротьба за посади, саме заради цього блокуються корисні суспільству рішення тощо.
  Попереду велика робота спрямована на те, щоб люди дуже чітко могли відрізняти корисних їм кандидатів від всіляких примітивних бариг.
  Щодо РДА, то добре що хоч вона не зганьбилася на всю Україну. А от райрада умудрилася наш район виставити і в області, і в Україні в найдурнішому світлі. Невже це те, на що ми заслуговуємо?

 2. fesiyun сказав:

  Єдиний хто справді вішає людям лапшу на вуха це Трегубенко.

 3. garry сказав:

  От до речі щодо Трегубенка! Наша “орденоносна” рада не дала слова Трегубенку…..такщо на рахунок лапші….

  • Сергій Трегубенко сказав:

   Не дала? Ні, це вона (районна рада) хоче комусь давати слово, комусь не давати, саме тому й намагається тримати на ціпку “Наше слово”.
   Коли депутати проголосували начебто “не давати” мені слово, то вони лише відмовилися слухати мене. Це їхнє право. Взагалі, мені в першу чергу цікаві не вони, а люди. А донести свою думку до людей я можу незалежно від їх бажання.