Минулої суботи на міському пляжі зібралися шанувальники волейболу. Ініціаторами змагань стала спортивна молодь міста, а допомогли їх організувати відділ у справах сім’ї, молоді та спорту РДА спільно з міською радою.

– Зібратися вирішили, коли спека спаде, близько шостої вечора, – розповідає головний ініціатор Владислав Бондаренко. – Пограти міг кожен: ні вікових, ні інших обмежень у нас не було. У знайомих попросили сітку, м’ячі з дому принесли. Поле для гри підготували разом з друзями. Майже цілий день на спеці старалися, бо думали, що не встигнемо.

Пограти зібралося шість команд, у кожній з яких було по п’ять гравців. І глядачів прийшло доволі. Хотіли також, щоб позмагалися і волейболістки, але дівчата не зважилися: їм більше подобалося дивитися, як грають хлопці.

За допомогою для організації гри звернулися до міського голови Федора Фесюна, який забезпечив прохолодними напоями після гри.
– Це дуже добре, що у нас є така ініціативна і спортивна молодь, – говорить начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Віктор Ємець. – Коли хлопці розповіли про свій задум, ми звернувся до голови Комітету розвитку «Полісся» Михайла Голиці, який пообіцяв допомогти.

У змаганні виграла команда «Колос», капітаном якої був Юрій Капітанчик. Друге місце зайняли «Робокопи» на чолі з Владиславом Бондаренком, третє – «Сила» з капітаном Дмитром Губенком. Переможці були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА. А від Комітету розвитку «Полісся» командам дісталися цінні призи – фірмові волейбольні м’ячі.

– Хотілося, щоб у нас більше було такої ініціативної молоді, – зазначає Віктор Ємець. – На День Незалежності України плануємо знову організувати змагання з пляжного волейболу і запрошуємо усіх бажаючих взяти участь.

Коментарі закриті.