Нещодавно центр первинної медико-санітарної допомоги отримав новий прилад для виявлення онкології на ранніх стадіях.

За словами акушерки оглядового кабінету Юлії Мисенко, термограф з’єднаний з комп’ютером і принтером, тож пацієнтка одразу отримує на руки результат – роздруковане кольорове зображення, потім його вивчає лікар.

 

Районна рада ухвалила програму боротьби з онкологічними захворюваннями на Менщині, – повідомила головний лікар ЦПМСД Наталія Корнієнко. – За цією програмою і було придбано термограф контактний цифровий. З районного бюджету виділили 78 тисяч гривень, закупівля проводилась через систему «Прозоро» у виробника. Апарат призначений для обстеження молочних залоз у жінок. Завдяки високій чутливості до температур у вогнищах ураження він дозволяє виявити патологію на дуже ранніх стадіях.

 

Раніше у нашому районі термографа не було ніколи. А ситуація щодо захворювання на рак молочної залози на Менщині досить серйозна. Більше 50% виявлених у поточному році подібних ракових захворювань – у занедбаному стані.

 

Дуже важливо своєчасно виявити хворобу, – говорить Наталія Іванівна. – Тоді значно підвищується шанс на позитивний результат лікування. Патологію молочної залози жінка може виявити і самостійно, цьому її навчать у будь-якому ФАПі чи амбулаторії. Але краще пройти обстеження на термографі.

 

Обстеження безкоштовне й абсолютно безпечне для організму. Запис усіх бажаючих проводиться через реєстратуру за телефоном 2-17-02.

 

 

Коментарі закриті.