Менська медицина катастроф отримала нове авто
– На щастя, поки що не доводилося використовувати на практиці кардіограф та дефібрилятор, – зауважує старший фельдшер виїзної бригади Менського відділу медицини катастроф Наталія Мороз.
– Але як ними користуватися знаємо, це входить у наші обов’язки, – додає фельдшер Владислав Нестеров.
Менська центральна районна лікарня отримала нову автівку «швидкої допомоги» французького виробництва, оснащену на сучасному рівні. Як зазначив головний лікар району Петро Хомрач, у перспективі усі пункти медицини катастроф Менщини будуть забезпечені такими автомобілями.

Новенький Peugeot boxer коштує близько 700 тисяч гривень. Він обладнаний усім необхідним для надання інтенсивної терапії при невідкладній допомозі: кардіографом, дефібрилятором, кисневими балонами, інгаляторами, пневматичними шинами.

У салоні – зручні ноші, котрі легко розгортаються, ними простіше транспортувати пацієнта. Також є витяжні дошки, які потрібні при перевезенні потерпілих зі спинальними травмами.

– Торік в Україні була створена медицина катастроф, – розповідає Петро Хомрач. – Усі машини «швидкої допомоги» залишилися працювати у тих же закладах, де і раніше, скорочення штату також не було. Більше того, у лікарнях Макошине, Стольного та Бірківки додалися штатні посади фельдшерів та водіїв, тепер у цих закладах «швидка» чергує цілодобово. Ліками відділення також повністю забезпечені. Наприкінці травня на виконання державної програми по забезпеченню пунктів «швидкої допомоги» автотранспортом наша центральна районна лікарня отримала сучасний автомобіль.

У новенькій «швидкій» іномарці комфортно і фель­д­­­шерам, і пацієнтам. Водій Віктор Хоменко задоволений автівкою.

Коментарі закриті.