У Чернігівській області запустили унікальне виробництво картоплі, яке постачатиме вже готову продукцію українським та міжнародним клієнтам. Виробляти картоплю, яка споживається в популярних закладах харчування (картопля фрі, картопля по-селянськи), будуть на підприємстві «Корпорація« Інтерагросистема », що знаходиться в місті Мена Чернігівської області. Сировиною забезпечуватимуть наші місцеві фермери, – повідомляє Павло Негрей, сайт “Город“.

За словами директора закритого акціонерного товариства «Корпорація Інтерагросистема» Сергія Юхименко, сьогодні по всій країні споживається 18 000 тонн продукції, 11 з яких припадає на мережі закладів Макдональдс. Вся продукція завозиться з-за кордону, переважно з Польщі. Тому виробництво картоплі на Чернігівщині дозволить фактично відмовитися від імпорту.
– Зараз ми готові виробляти 15000 тонн продукції на рік, але в майбутньому плануємо збільшити обсяги виробництва, – пояснив Сергій Юхименко. – Плануємо збирати 35-40 тонн сировини з гектара. Така «планка» дозволяє фермерам отримати суттєві доходи і забезпечити нас необхідною сировиною.

Коментарі закриті.