Відбулася онлайн зустріч представників Менської міської ради з мером Латвійського муніципалітету Олайне Андрісом Бергсом та його командою.

У зустрічі взяли участь мери, секретарі, заступники голів, керуючі справами та керівники структурних підрозділів обох органів місцевого самоврядування. За місяць до цього тривали телефонні розмови між керівниками та обмін презентаціями, щоб вивчити варіанти можливої співпраці.

Муніципалітет Олайнського краю є одним з лідерів у Латвійській Республіці по інвестиційній привабливості, розвитку промисловості, освіти, культури, спорту. Кількість населення у громаді майже така як і у Менській.

Після вступних презентацій Андріс Бергс та секретар міської ради Юрій Стальниченко представили команди муніципалітетів та коротко розповіли про бачення напрямків співпраці. Відбулося обговорення майбутньої угоди про партнерство в реалізації спільних проєктів, залучення інвестицій, енергоефективності, запровадження різноманітних форм співпраці в галузі освіти, культури, туризму, спорту, спілкування з молодіжним активом громад та чимало іншого.

За результатами першої зустрічі мери домовилися провести профільні консультації та напрацювати остаточний варіант угоди, який представлять на погодження депутатів, після чого відбудеться їх підписання.

– Для розвитку Менської громади важливим є досвід наших партнерів. І я впевнений, що одним із таких партнерів для нас може стати Олайне, – прокоментував міський голова Геннадій Примаков.

Коментарі закриті.