Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації оприлюднив на засіданні колегії ОДА результати моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст області.

Про це повідомляє Час Чернігівський.

У загальному рейтингу районів лідерами є Бобровицький, Козелецький, Куликівський, Чернігівський та Прилуцький. Натомість останні п’ять сходинок посіли Ріпкинський, Коропський, Сосницький, Менський та Новгород-Сіверський райони.

У фінансово-економічній сфері, одній із складових загального результату, лідерами стали Чернігівський, Козелецький, Куликівський, Бобровицький та Бахмацький райони, аутсайдерами — Семенівський, Новгород-Сіверський, Варвинський, Срібнянський та Менський райони.

rating_uyt_01

Що стосується промисловості Чернігівщини, то єдиним дійсно позитивним фактором стала можливість залучити місцеві підприємства до виконання державних замовлень в оборонній сфері.

Утім нестабільність валютного ринку та відсутність обігових коштів у виробників, звуження споживчого попиту, суттєве скорочення поставок товарів до Російської Федерації, а також, як і у попередні роки, подальше зменшення видобутку вуглеводнів вплинуло на загальний результат. За попередніми даними, за 2015 рік індекс випуску промислової продукції склав лише 91,1% до 2014 року.

Якщо говорити за територіальний зріз, то, за розрахунковими даними, за 11 місяців приріст виробництва забезпечили 14 районів та міста Ніжин, Новгород-Сіверський і Прилуки. В той же час скорочено обсяги виробництва у 7 районах та Чернігові.

У цьому році буде продовжена робота по розширенню виробництва продукції військового призначення, що дасть можливість стабілізувати роботу машинобудівної галузі, а також легкої промисловості, де вже є також напрацювання.

Завдання керівників територій – вивчення ситуації на підприємствах, оперативне реагування на їх проблеми та, у разі неможливості вирішення на місцевому рівні – інформування облдержадміністрації для постановки цих проблем перед центральними органами виконавчої влади.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Through the gapA $1 million winning ticket was also sold in St.cheap ray ban sunglasses
, Remnant, E.cheap ray ban glasses
Attendees are encouraged to take public transportation.louboutin soldes
Découvez comment le cinéma s’approprie le thème des Rencontres tout en les provoquant.sac hermes birkin
Diaz, a military police soldier on shift at the time al Jamadi arrived, gave a statement to the CIA Office of Inspector General (OIG), which was later obtained by Salon.mcm backpack
Longley became the main carer for his two children and hers.michael kors sale uk

Another businessman forged ahead.hogan outlet
on a Sunday evening.prada wallet
we have senior leadership and some juniors who can play.prada bags uk
mulberry outlet uk

Один коментар