Опалювальний період 2014 – 2015 років у Менському районі розпочався відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації – 23 жовтня.

Про це повідомив «Нашому слову» перший заступник голови Менської РДА Геннадій Примаков.

А напередодні в РДА відбулася нарада за участю керівників бюджетних установ, газопостачальних організацій та представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На нараді було обговорено не лише проблеми нинішнього опалювального періоду, а й іще раз наголошено на персональній відповідальності кожного з керівників за жорстку економію палива і, зокрема, газу.

У школах і дитсадках, закладах охорони здоров’я Менщини та у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування у Стольному, на підприємствах, в установах і організаціях, а також у багатоквартирних будинках райцентру тепло з’явилося вчасно.

Серйозних несправностей тепломережі та опалювального обладнання, які б вплинули на температурний режим у будівлях, на сьогодні не виявлено.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;JoRDAN (Camille)He lives in Conyers, Georgia.mulberry bags uk
000 soldats mobilisés A l’occasion du 70e anniversaire de la victoire des Alliés sur l’Allemagne nazie, le 9 mai 1945, Vladimir Poutine, a offert une démonstration de patriotisme et fait étalage de la puissance de la Russie devant une foule qui a ensuite défilé dans les rues de la capitale.mulberry outlet
Soeda was broken in the fourth and sixth games and the writing was on the wall for Japan.hermes birkin

There a new sex toy on the market which promises to make the whole process of home insemination sexy by giving you pleasure, too.toms sale
“Obviously, it helps with the focus of the last week of the season.prada handbag
; Roland Martinez, Highlands, sr.hollister frankfurt

“She was the kindest person,” Harris said, tearfully.prada bag
mulberry outlet uk

Коментарі закриті.