Не перший рік ця категорія громадян судиться з Пенсійним фондом відносно належних їй за законом виплат щомісячної соціальної допомоги. Жителі нашого райо-ну – лідери в області за кількістю виграних у суді справ. Суттєву допомогу дітям війни надає громадська організація.

За словами голови районної громадської організації «Соціальний захист дітей війни» Олександри Міщенко, вже наприкінці першого кварталу нинішнього року на Менщині виконано найбільше в області подібних судових рішень – 3 675, на суму 3 618 680 гривень. Для порівняння – за цей же період у Ніжинському районі подібних судових рішень було виконано лише шість.

Мало того, що гарантовані законом «Про соціальний захист дітей війни» 30 відсотків доплати до пенсії доводиться відсуджувати, деякі чиновники ще й чинять супротив виконанню позовних вимог дітей війни.

Очевидно, у нашому районі нарешті прислухалися до людей, і доплату громадяни у більшості випадків отримують без зайвого клопоту і тяганини. Хоча деяким дітям війни пощастило менше – їхні справи роками блукають судами.

Коментарі закриті.