нарада11 липня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення в районі Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України. Відкриваючи засідання заступник голови райдержадміністрації Павло Терентієв наголосив, що ці свята загальнонаціональні, вони є символом єдності українського народу.

Під час засідання члени оргкомітету детально проаналізували процес підготовки до святкування, обговорили першочергові організаційні питання та концепцію проведення святкових заходів починаючи з п’ятниці 22 серпня, а саме: святковий концерт та студентський Форум Менщини; підняття Державного Прапора України та проведення акції “Я громадянин України”; покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та проведення святкової програми у місті Мена тощо.

Павло Олександрович також відмітив, що відзначаючи державні свята ми не повинні залишити поза увагою ветеранів, пенсіонерів, соціально незахищених верств населення району; велику увагу повинні приділити й благоустрою.

Насамкінець було вирішено оргкомітету до 18 липня розробити проект плану заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України в районі; розмістити його на сайті райдержадміністрації для громадського обговорення та до 5 серпня, з урахуванням обласного плану заходів та пропозицій громадськості, подати на затвердження голові райдержадміністрації.

У засіданні оргкомітету взяли участь заступник голови районної ради Віктор Лях та заступник міського голови Юрій Стальниченко.

Менська РДА

Коментарі закриті.