Якщо ТОВ”Менський комунальник” зупинить постійне постачання води в Мені, деякі організації міста призупинять свою роботу.

Про це йшлося на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Менській райдержадміністрації.

Нагадаємо, що ТОВ «Менський комунальник» оголосив про запровадження погодинного водопостачання та водовідведення в Мені з 4 червня.

В.о. головного лікаря Менської ЦРЛ Володимир Салій проінформував комісію про те, що у такій ситуації, необхідно буде здійснити заходи по евакуації стаціонарних хворих до інших лікувальних закладів області, а також це призведе до збільшення кількості інфекційних захворювань.

– Відповідно буде призупинено роботу пришкільних таборів відпочинку, дошкільних закладів, закладів громадського харчування на території міста, – зауважив Григорій Фесюн, головний спеціаліст Менського районного управління ГУ ДПСС в Чернігівській області.

За повідомленням начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктора Ємця 4 і 6 червня на базі районної гімназії та школи ім. Шевченка проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання з деяких предметів. У разі припинення водопостачання потрібно буде повідомляти регіональний центр проведення ЗНО, оскільки однією з умов визначення підходящих навчальних закладів була наявність внутрішніх туалетів.

Начальник СДПЧ 10 Олег Омельяненко звернув увагу, що при погодинному водопостачанні у разі виникнення пожежі в зв’язку з відсутністю прямого забору води з пожежного гідранта ускладнюється гасіння та збільшується час локалізації пожежі. А тому потрібно буде розробити додаткові маршрути, доступ до відкритих водойм для забезпечення заправки пожежних машин і виділення додаткових коштів на придбання пально-мастильних матеріалів.

Комісія ухвалила ряд рішень, одним із основним яких є: «Рекомендувати Менському міському голові Геннадію Примакову та директору ТОВ «Менський комунальник» Василю Зимі знайти компромісне рішення по недопущенню впровадження погодинного водопостачання та водовідведення в м. Мена».

Коментарі закриті.