У понеділок 9 січня архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій відслужив літургію у менському Свято-троїцькому храмі.
Владика прийняв рішення: на третій день після кожного великого православного свята відвідувати один із районів своєї єпархії. Почати задумане з нашого міста він вирішив не випадково. Віряни і благочинний храмів Менського округу протоієрей Василь Дендак звернулися до архієпископа з проханням дати благословіння на початок будівництва унашому місті собору на честь Олексія Чоловіка Божого (одноіменний собор знаходився на території міста між поштою і Приватбанком, був повністю знищений більшовиками – авт.).
Ранкове богослужіння розпочалося у Святотроїцькому храмі близько дев’ятої години. Владику при вході зустріли діти вірян. Маленькі прихожани вручили архієпископу квіти, розповіли вірші на Різдвяну тематику і заспівали колядку. В святковій літургії взяли участь ще четверо священослужителів храмів нашого району.
У своїй проповіді владика Амвросій звернувся до віруючих із закликом не зосереджувати всю увагу на матеріальних благах і життєвих проблемах, берегти і примножувати внутрішню чистоту, довіряти душі і серцю.
Голові районної державної адміністрації Анатолію Соломку та голові районної ради Володимиру Невжинському, котрі були присутні на богослужінні, архієпископ побажав мудрості і витримки.

Анатолій ФУРМАН.  Фото Сергія ТОМИШИНА.

Коментарі закриті.