DSC_7903Завсідник читальної зали райбібліотеки Юрій Юсупов:

– О, ці місця я впізнаю!

Виставка ретрознімків зацікавила макошинського пенсіонера, адже Юрій Павлович захоплюється краєзнавством. Фото автора.

Хочете дізнатися, як у 60х роках минулого століття будувався універмаг чи що 50 років тому знаходилося у Мені поруч із Будинком культури? А яка церква прикрашала колись центр нашого міста? Вам цікаво, як одягалися меняни того часу?

Якщо так, то приходьте на виставку «Фотоекскурс в минуле Мени» до районної бібліотеки. У фойє на другому поверсі можна побачити понад два десятки чорно-білих знімків людей, будівель і вулиць із нашого минулого.

– Фотовиставку ми організовували всім колективом, допомагали навіть люди з інших організацій, – розповіла «Нашому слову» завідувач відділу обслуговування Юлія Грибань. – Усе почалося з того, що з місцевого архіву до нас потрапили цікаві фотоматеріали, які привернуть увагу як старшого, так і молодого покоління. Молодь та діти не бачили наше місто таким, яким воно зображене на старих фотографіях.

За задумом організаторів, виставка буде відкритою протягом літа. На зміну фотографіям новорічної Мени, міської їдальні, а також уже неіснуючих будівель прийдуть інші знімки – для нової фотовиставки ідея є.

Коментарі закриті.