Мітинг-реквієм з цієї нагоди відбувся 19 вересня в районному Будинку культури.

З вітальним словом до присутніх на мітингу звернулися голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, міський голова Федір Фесюн, районний військовий комісар Віктор Павлюк, генерал Михайло Артамонов, голова районної ветеранської організації Раїса Москальсь­ка, представник призивників Віктор Дондик. Всі вони з великою вдячністю говорили про безсмертний подвиг радянських воїнів, що здолали фашистську чуму і вибороли право на життя для народів Європи.

Ветеранам-учасникам визволення Чернігівщини, що проживають у Мені, було вручено Почесні грамоти та пам’ятні сувеніри.

У мітингу взяла участь делегація із Сос­ниччини: заступник голови Сосницької райдержадміністрації Валентина Гришенко, голова районної організації ветеранів України Надія Кузьменко, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни підполковник Григорій Вовк, учасник бойових дій в Афганістані підполковник Валентин Коломієць.

Сусіди-сосничани вручили нашим ветеранам естафету пам’яті «Слава визволителям України», яку ветерани Менщини передадуть Куликівському району. В матеріалах естафети, зокрема, – альбом, де розповідається про бойовий шлях визволителів кожного з районів, відбудовчий період і про роботу ветеранських організацій.

Народний аматорський хоровий колектив «Придеснянські барви» виконав кілька пісень воєнної тематики.

Після закінчення мітингу до обеліска Слави було покладено квіти, а благочинний району отець Василій (Василь Дендак), настоятелі менських Свято-Троїцької церкви отець Василій (Василь Томишин) та Різдво-Богородицького храму отець Михайло (Михайло Халус) відправили поминальну панахиду.

***

Цими ж священниками також 19 вересня на в’їзді та виїзді з Мени по центральній трасі було освячено придорожні хрести-обереги, встановлені на честь 1025-ліття хрещення Русі та 70-річчя визволення Чернігівщини. Ескізи хрестів зробив міський голова Федір Фесюн, а у металі виконав Григорій Хрущ.

Коментарі закриті.