Про бійку неповнолітніх, яка нещодавно сталася в Мені, “Нашому слову” розповів заступник начальника відділу поліції – начальник слідчого відділення Менського відділу поліції Мирослав Усік.

Він повідомив, що бійка підлітків сталася в суботу третього червня пізно ввечорі, в районі магазину “У Миколи”, що біля менської лікарні.

 

У результаті бійки неповнолітня дівчина можливо отримала деякі травми, але точна інформація з’явиться лише згодом. Річ у тому, що по закону судово-медична експертиза не може почати працювати, доки триває лікування. На момент огляду потерпілої вона скаржилася на головні болі. Після звернення потерпілої в лікарню поліція повинна була порушити кримінальну справу.

 

 

Працівники поліції вже опитали всіх учасників та свідків події і очікують висновків медиків. Але потерпіла сторона вже написала заяву в поліцію про те, що не має жодних претензій і просить закрити справу. По закону це можна буде зробити тільки після висновків судово-медичної експертизи.

 

 

Як повідомив головний лікар Менської районної лікарні Петро Хомрач, на даний момент стан побитої дівчини задовільний, але зараз вона перебуває в дитячій лікарні для вирішення всіх необхідних юридичних питань.

Коментарі закриті.