0_1З 8 грудня будуть закриті відділи (сектори) статистики у дев’яти районах Чернігівської області. Відділ статистики в нашому районі перетворено в управління та до нього передано повноваження відділів статистики у Коропському та Сосницькому районах. Про це повідомило ГУ статистики у Чернігівській області.

Тобто, починаючи з листопада поточного року всі підприємства – юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які підпадають під державні статистичні спостереження подають звіти до управління статистики у Менському районі.

Респонденти, які звітують за допомогою відповідного програмного забезпечення та електронних підписів, змін практично не відчули. Дещо складніше тим підприємствам, що подають звіти на паперових носіях.

За 9 місяців поточного року відділом статистики виконано 279 статробіт, опрацьовано 5,4 тис. первинних звітів. Сьогодні вже понад 40% звітів надходить в електронному вигляді. На постійній основі проводяться вибіркові обстеження населення в сільській місцевості та по м. Мена.

Майже 70% спостережень проводяться відповідно до європейських вимог. Згідно з Указом Президента України щорічно 5 грудня працівники органів статистики відзначають своє професійне свято. Тож щирі вітання і сердечна вдячність працівникам управління та ветеранам за професіоналізм та відданість справі, міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку, витримки та оптимізму.

Один коментар

  1. Adolph сказав:

    Те що закриють відділи статистики у 9 районах це добре, а те що наш відділ статистики розширять і поповнять новими лежнями і дармоїдами – це погано. Закрити їх взагалі треба було, залишити в Чернігові відділ, один на область, в якому буде працювати одна людині – і хватить!