Невикористані кошти в кінці року повертаються до державного бюджету, а для закінчення реалізації проекту по вуличному освітленню 474 тис. грн необхідно буде виділити з міського бюджету.

“Про використання коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції на здійснення заходів соціально-економічного розвитку району”, – такою була головна тема оперативної наради, яку провів сьогодні  із керівниками структурних підрозділів голова райдержадміністрації Валерій Щукін.

Із інформацією перед присутніми виступила начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності ЦНАП райдержадміністрації Алла Васюк.

Вона наголосила на тому, що у Менському районі на реконструкцію, придбання обладнання та оргтехніки було визначено  14 проектів та виділено коштів з державного бюджету у сумі 8,3 млн. гривень З них використано 7,6 млн. гривень.

Під час наради була представлена презентація по кожному об’єкту, реалізованому в районі у 2016 році.

– Ми доклали максимально зусиль, щоб завершити роботи по визначених об’єктах та використати кошти до кінця року. Адже невикористані кошти в кінці року повертаються до державного бюджету, – підкреслив  Валерій Миколайович.

– Шкода, що виділені державні кошти на реконструкцію вуличного освітлення у місті Мена у сумі майже 474 тисячі гривень не були освоєні міською радою до кінця минулого року і повернуті до державного бюджету. Для закінчення реалізації проекту таку суму необхідно буде виділити з міського бюджету. А це, практично, більше річної суми, яка виділяється на харчування в міських дитячих садках, – зазначив очільник району.

У підсумку голова райдержадміністрації Валерій Щукін наголосив на визначенні пріоритетних об’єктів соціальної сфери та підготовці проектів для участі в конкурсі на виділення державних коштів для їх реалізації у наступному періоді.

Сектор  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Коментарі закриті.