Заступник міського голови Менської міської ради Юрій Стальниченко

Менська міська рада отримала пам’ятний сертифікат, що засвідчує успішний захист проектів в рамках нової програми Європейської Комісії та виділення 500 тисяч євро територіальній громаді на їх реалізацію.

Міський голова Федір Фесюн так коментує цю подію:

– За два роки плануємо замінити в Мені 1400 світильників системи вуличного освітлення на сучасні, а також оновити електромережі і щитові.

Загальний бюджет проекту складає 500 тисяч євро, при цьому сума гранту – близько 80% всіх запланованих коштів. Решту міськрада повинна вкласти самостійно.

Я радію першому успіху, який одночасно покладає на нас велику відповідальність не тільки перед жителями Мени, а й перед нашими європейськими партнерами. Тому ми докладемо всіх зусиль для успішної реалізації проекту з модернізації вуличного освітлення. Я впевнений, що це поки тільки перша ластівка.

У процесі підготовки проектів я потоваришував з мерами міст Долини і Жовкви зі Львівщини та Івано-Франківської області, які багато чим зарадили. Також до успіху чимало зусиль доклав мій заступник Юрій Стальниченко.

Розробляти і готувати проекти – досить тяжка і витратна справа. У Прибалтиці, де я бував, бачив, що там громади свої проекти пишуть десятками. Реалізовуються з них шість – сім, але і це вже мільйонні кошти інвестицій у розвиток міста.

 

IMG_20150302_111836-1_395x290
Сертифікат, що затверджує виділення 500 тисяч євро

Коментарі закриті.