На збори жителів Мени прийшло близько 200 чоловік.

Новостворене комунальне підприємство міськради незабаром матиме у розпорядженні автомобіль-вишку для обслуговування мережі вуличного освітлення. Також це авто використовуватимуть для обрізки дерев. Машина не нова, проте дістанеться місту безкоштовно. Передасть її чернігівське комунальне підприємство «Облсвітло». Зараз таку спецмашину міськрада орендує за чималі гроші.

Про це минулого тижня на зборах жителів міста повідомив міський голова Федір Фесюн. Учасників сходу турбували питання благоустрою міста, вивозу сміття, стихійних звалищ, стану кладовищ, освітлення вулиць, дозвілля молоді, безпеки на дорогах, комунальних тарифів…

Міський голова прозвітував, що було зроблено міською радою за час його головування та про плани на майбутнє. Також він відповів на питання менян.

Федір Фесюн розказав, як працівники міськради проводили хронометраж вивозу сміття.

– Два тижні автомобіль ради їздив за сміттєвозом і фіксував час, потрібний для вивезення сміття, – повідомив міський голова. – Виявилося, що за день сміттєвоз може вивезти 50 контейнерів. Усього їх у місті близько сотні. Раніше вивозили по 30 контейнерів за день.

Федір Фесюн запевнив людей, що буде вирішено питання атракціонів у міському парку.

– Зараз ми витрачаємо гроші на утримання непрацюючих атракціонів, – сказав він. – Їх треба або привести до ладу, або здати на металобрухт. Звісно, міськрада докладе зусиль, щоб атракціони запрацювали.

Ще міський голова заявив, що відкрити міський автобусний маршрут, про що він обіцяв у передвиборчій програмі, поки що не вдасться.

– У нас дуже слабкий автопарк, – пояснив Федір Фесюн.

За словами Федора Івановича, значну користь для менян має принести створення міського комунального підприємства. Зокрема, з його допомогою можна буде вплинути на тарифи на водопостачання.

Участь у зборах жителів міста взяли голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, голова райради Володимир Роговенко та депутат облради Петро Хомрач.

Коментарі закриті.