За сприяння голови Комітету розвитку «Полісся» Михайла Голиці менських медиків напередодні професійного свята приїхали привітати народні і заслужені артисти української естради.

Розпочалася велика концертна програма виступом дуету заслужених артистів України Інеш Кдирової та Павла Мрежука.

Медичних працівників району вітали голова райдержадміністрації Анатолій Соломко та заступник голови районної ради Віктор Лях. Вони вручили великій групі лікарів та медсестер Почесні грамоти облдержадміністрації, а також районної ради і райдержадміністрації. Серед нагороджених – і досвідчені вартові нашого здоров’я, і молодь.

Головний лікар району Петро Хомрач коротко охарактеризував стан галузі і висловив надію, що медицина району розвиватиметься і далі з однією метою – кращого і ефективнішого обслуговування пацієнтів. Петро Петрович також вручив нагороди медичним працівникам.

Тепло і щиро привітав людей у білих халатах голова громадської організації «Комітет розвитку «Полісся» Михайло Голиця. А у подарунок медикам району була велика святкова концертна програма, ведучими якої виступили народний артист України Анатолій Демчук та співачка, ведуча телебачення, заслужена артистка України Олена Хижна.

Радували глядачів своїм співом заслужені артисти України Ніна Мирвода, Іван Красовський, а грою на піаніці зачарував усіх заслужений діяч мистецтв України Олег Мирошниченко. Щирі оплески вдячних глядачів дісталися і лауреату міжнародних конкурсів та фестивалів Діані Мирошниченко, і учасникам шоу-балету «А-6», і чемпіонам світу з бальних танців Анастасії Дрозач і Олексію Базелі. Подивував своїм талантом заслужений діяч естрадного мистецтва Володимир Шпудейко, який виконав кілька запальних мелодій… ногами, вибиваючи ритм їх на спеціальній пластині. А ще були чудові виступи групи театру «Ромен», солісти якої заслужені артисти України Юрій та Валентина Коржови неповторно представили ромське мистецтво.

Михайло Голиця запевнив менян, що це не остання зустріч з провідними артистами естради. До Дня молоді у райцентрі відбудеться святкова програма, на яку Михайло Миколайович щиро запросив усіх.
Коментарі закриті.