У Менському зоопарку знову поповнен­ня. І якщо деяких малих та пухнастих передбачливо очікували, то про інших навіть не здогадувалися…

Довгонога сирітка

Позаминулого четверга до зоопарку привезли подарунок із Дягови. Цього разу очільник фермерського господарства Олексій Бутенко передав не сіно чи картоплю, а… живе лосенятко.

– Місцеві підприємці розповіли мені, що у Щорському районі якийсь чоловік продає лосеня, – розповідає Олексій Іванович. – Де вже він його взяв – не скажу, біографія Машки (так назвали тваринку – авт.) оповита туманом. Але згодом натішився, і дійшло до того, що пропонував перекупникам на м’ясо. Як таке можна допустити?! От я й викупив.

І вже наступного дня лосеня привезли до зоопарку працівники фермерського господарства та мисливствознавець району Петро Корнієнко.

Переселенець здоровий, але поки що знаходиться на карантині. Такий порядок.

Місцеві малята

Цьогоріч і власного поповнення у нашому зоопарку вистачає.

Ще на Вербну неділю народилося біле верблюжа. У овець, які приїхали до Мени із заповідника Асканія-Нова, якраз до нашого приходу знайшлося ягнятко. Весело вибрикують на теплому сонечку маленький кулан та плямистий олень.

Не відходить ні на крок від мам потомство білих лебедів та качок, у білих та індійських павичів також поповнення. Малеча поні, лам і бізонів поводиться вже більш самостійно, ось тільки мама-кенгуру ще так і носить своє чадо в сумці.

А дитинчата сімейства носух взагалі постійно намагаються втекти з-під батьківської опіки і видертися на сітку вольєра, щоб і собі краще роздивитися чудернацьких двоногих відвідувачів.

Коментарі закриті.