У районі триває огляд-конкурс клубних закладів «Мистецьким перевеслом квітчаєм рідний край». Свої сценічні та декоративно-прикладні таланти демонстрували слобідчани.

На творчому звіті широко було представлено вироби народних умільців села: вишивки, оригамі та ін.

Дуже гарно виступив жіночий вокальний ансамбль, у репертуарі якого – понад три десятки народних і ліричних пісень. Полонили своїм співом солістка Катерина Труба, директор Будинку культури Андрій Федоренко, який акомпанував собі на гітарі. Його батько Віктор Федоренко – визнаний у селі гуморист, кілька творів Павла Глазового виконав на високому рівні.

Та найбільше щирих і вдячних оплесків від глядачів концертної програми ді­сталося Любові Іващенко, яка майстерно прочитала уривок з історичного роману Ліни Костенко «Маруся Чурай».

Аматорів сцени тепло привітали начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Петро Тищенко, директор централізованої бібліотечної системи Інна Дудко та сільський голова Олександр Мозирко.

…Фестиваль триває. 80-річя утворення Чернігівської області культпрацівники і учасники художньої самодіяльності Менщини відзначають пісенним мистецьким перевеслом.

Коментарі закриті.