2016_01_22_soborn_500x333Євгенія Петрівна, мати Олександра Шумейко з Величківки, який загинув 3 серпня 2015 року від отриманих осколкових поранень під час мінометного обстрілу в умовах двостороннього вогневого контакту у районі м. Горлівка Донецької області  прийняла синів посмертний орден «За мужність» ІІІ ступеню.

«Хто, як не я», — такими словами він аргументував своє рішення іти захищати Батьківщину. Євгенія Петрівна нагадала присутнім синові слова і висловила щирі сподівання, що жодна мати більше не буде побиватися за рідною дитиною.

Нагороду зі сцени обласного філармонійного центру вручав перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, під час урочистостей присвяченим Дню Соборності України.

— Проте, вже ніхто не змусить наш народ відступитися від власної волі й незалежності, – сказав Леонід Володимирович. Надто велику ціну за це заплачено — життя українських патріотів. Ми пам’ятаємо кожного: і борців за волю України попередніх сторіч, і Героїв Небесної Сотні, і воїнів АТО, які полягли, відстоюючи неподільність та суверенітет України.

Коментарі закриті.