Маленьких менян привчали до читання.На сімейних посиденьках у дитячій бібліотеці мова йшла про сімейне читання, адже книгозбірня якраз і працює за цією програмою.

Головне завдання – відновити читання в сім’ї, об’єднати родину навколо книги. Адже саме батьки є першими і головними посередниками між книгою і маленькою людиною. Дітки, що зростають серед книг, звикають до читання, як каченята до плавання, переконані у Менській районній дитячій бібліотеці.

Багато добрих порад почули мами, а одна – найкорисніша – своїм прикладом показувати любов до книги, відпочивати з книгою, читати для душі.

Бібліотекарі провели огляд літератури, яка на сьогодні користується найбільшим попитом. Зупинилися на письменниках – лауреатах конкурсу “Коронація слова”, бо сьогодні престижно читати сучасну українську прозу. Мами ознайомилися з творчістю Дари Корній, Володимира Лиса, Люко Дашвар, Світлани Талан, Олени Печорної та ін.

А ще присутні дізналися про чернігівську дитячу письменницю Маргариту Бордонос, книги якої нещодавно придбала бібліотека.

Малеча була задоволена й ляльковими виставами “Колобок”, “Їжак та Ведмідь”.

Коментарі закриті.