Маленькі меняни записали звернення до воїнів АТОСьогодні, напевне, немає жодної людини в Україні, кого б не торкнулись події на сході нашої держави. І кожен по своїх можливостях допомагає нашим воїнам.

Маленькі учасники клубу родинного дозвілля “Сімейний вулик” теж долучилися до цієї доброї справи, повідомили “Нашому слову” в дитячій бібліотеці.

Протягом року дітки вітали захисників з різними святами, передавали свої малюнки, надсилали валентинки, разом з батьками плели жовто-блакитні браслети. Завдяки нашим волонтерам відбувся зворотній звязок між воїнами та маленькими менянами. Під час останньої поїздки на схід волонтери сфотографували наших земляків з подарунками.

А тепер маленькі читачі дитячої бібліотеки підготували звернення до українських воїнів зі словами вдячності, побажаннями вернутися живими та здоровими. Відеозйомку проводив Олексій Прищепа.

Маленькі меняни записали звернення до воїнів АТО

Зі своєї останньої поїздки він привіз відео про будні наших воїнів у зоні АТО, яке зі щемом у серці переглянули всі присутні у читальній залі. Коментуючи сюжет, Олексій Миколайович наголосив, що наші хлопці потребують будь-якої допомоги – як моральної, так і матеріальної. Для них головне – відчувати підтримку з рідного дому.

Коментарі закриті.