Шоу-програма зібрала у селищному Будинку культури повну залу прихильників сценічного мистецтва. Вони не просто купили квитки і зайняли свої місця, а ще й виготовили плакати на підтримку своїх конкурсанток і не шкодували долонь для оплесків.

Після знайомства стріляли

У конкурсно-розважальній програмі «Весняна леді-2014» взяли участь шість учасниць: оператор очисних споруд комунального підприємства «Макошинське» Світлана Кундрат, продавець Світлана Голуб, керівник гуртка хореографії місцевої школи Тетяна Вербило, помічник вихователя дитсадка «Сонечко» Вікторія Клименко, молодша медсестра лікарської амбулаторії Вікторія Надточій і молодший інспектор відділу охорони Менської виправної колонії №91 Анна Хомрач.

Завдання конкурсу були цікавими, несподіваними і оригінальними. Приміром, треба було представити себе глядачам і журі у віршованій, пісенній або ж розповідній формі, але так, щоб показати і свій родовід, і захоплення, і справу, якій служать. Хтось із них – рибалка чи грибник, а хтось – автолюбитель чи кулінар, мандрівник чи швачка.

Найбільший шквал емоцій і оплесків викликала стрільба з рогаток. Конкурсантки мали п’ять спроб, аби пробити повітряні кульки. Дехто з дівчат не потрапив у жодну, а Світлані Голуб вдалося «знешкодити» дві.

Танці з мітлою і щука з раками

Одне із завдань конкурсу – станцювати з предметом-напарником. Шляхом жеребкування кожна обрала собі «кавалера» – вішалку з капелюхом, мітлу з картузом, граблі з жилеткою… Дівчата не розгубилися, продемонстрували справжній майстер-клас хореографії.

Конкурсантки чистили картоплину так, аби її шкірочка не розривалася і була якомога довшою.

Представили дівчата кожна свою коронну страву. На суд журі і глядачів на святковому столі постали пироги, дві фаршировані щуки з раками і їстівними мушлями, а ще салат і два торти з яскравими свічами-феєрверками.

А конкурс талантів і їх шанувальників став життєдайним джерелом для директора Будинку культури Василя Циганка, адже того суботнього вечора на обрії сільського мистецтва з’явилися нові таланти сцени. Дівчата продемонстрували артистизм, майстерність, оригінальність. Танці, циркові етюди, пісні, фольклор, драматургія – було що дивитися і оцінювати.

Додали гарного настрою і приємних вражень у перервах між конкурсами солісти Ігор Лебідь, Ірина Бондарець, Василь Циганок, Інна Баранова, а також циркачі з «Юності», танцюристи з «Десняночки». Гуморесками усіх порадував Віктор Шиш.

Заслужені титули

І ось, нарешті, настала мить, якої всі чекали, – оголошення переможців. Приз глядацьких симпатій дістався Світлані Кундрат, а звання леді-континенталь отримала Вікторія Надточій. Леді-елегантність стала Вікторія Клименко, а міс-грація – Анна Хомрач. Леді-талант журі одноголосно присудило Світлані Кундрат, а леді-чарівність – Тетяні Вербило.

Зіркою святкового квітневого шоу «Весняна леді-2014» стала неперевершена і чарівна Світлана Голуб.
Захід відбувся завдяки спонсорській підтримці місцевих підприємців – Людмили Нагорної, Марини Самосват і Анжели Носенко, а також керівників установ, підприємств і організацій, де працюють конкурсантки.

Дівчата, окрім почесних дипломів, отримали пам’ятні подарунки і квіти не лише від спонсорів і керівників, а й від шанувальників.

Ведучою весняного дійства була керівник циркового колективу Вероніка Бур, а поважне і справедливе журі очолював селищний голова Валерій Кравцов.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;DTTL and each DTTL member firm are liable only for their own acts and omissions, and not those of each other”Had he been able to be checked and treated, things would have had a different outcome.toms sale
He urged residents to participate fully in the activities.cheap mcm bags

Ross’ resignation emerged the same day Apollo kicked off its two day annual meeting with private equity investors.michael kors uk
Move your feet, pass the puck, join the rush.timberland outlet uk

Rigid and Specific Behaviors

Strange, repetitive or odd behaviors involving inanimate objects of interest is another symptom of autistic behavior.mulberry handbags uk

And where are those recycled products going.timberland outlet uk
Amir screens visitors, helping to determine how the centre can best assist them.sac hermes

Коментарі закриті.