Макошинці шукають правильну назву селищаСаме перший весняний місяць десять років тому подарував селищу Макошине благодійну організацію, яка за основну мету має огорнути теплом тих, хто цього потребує. За це десятиліття вона зміцніла, розширила коло волонтерів і сферу діяльності, здобула міцний авторитет серед односельців.

Про це «Нашому слову» повідомила керівник селищного клубу «Осінь життя» Олена Бутко.

Урочистості, присвячені першому ювілею, пройшли у селищному Будинку культури. Серед тих, то вітав благодійників та їхнього керівника Наталію Колесник, – очільники селищної та районної влади, керівники організацій, колеги з Чернігівської та Щорської благодійних організацій.

Привітали ювілярів і ті, хто закладав перші цеглинки у створення організації. Символічні подарунки вручили діти, які першими почали відвідувати творчі гуртки. Звітували перед присутніми і самі волонтери. Вони розповіли про досягнення і поділилися планами на майбутнє.

Щирі слова побажань, пам’ятні подарунки, виступи учасників художньої самодіяльності та запов­нений зал – усе це є щирим визнанням діяльності «Нащадків Аратти».

«І кожен з нас в життя повинен додати більше світлої краси…» – такими словами дякували за свято ювіляри. І подарували присутнім пісню у виконанні фольклорного ансамблю «Надвечір’я».

Коментарі закриті.