На минулому тижні на центральній вулиці Макошине можна було бачити цілі зграйки святково вбраної малечі в супроводі дорослих, що прямували до місцевого дошкільного закладу. І святкувати дійсно було що – дитсадок «Сонечко» збільшився на ще одну дитячу групу. Додатково 17 маленьких макошинців матимуть змогу відкривати для себе світ за допомогою турботливих вихователів цього чудового закладу.

Віршиками зустрічали вихованці «Сонечка» своїх гостей та майбутніх друзів. На подвір’ї – веселе щебетання малечі, яскраві кольори та квіти, повітряні кульки і відчуття справжнього свята. Давно всі жителі селища (особливо мами і тата, що мають маленьких бешкетників) чекали цієї події.

– Усього маємо в нашій громаді 116 дітей дошкільного віку, – розповідає селищний голова Валерій Кравцов. – Але можливості «Сонечка» були досить скромни­ми – більше 58 вихованців прийняти ніяк не могли. Та завдяки активності усієї громади, ініціативі виховательського колективу можна зробити дуже багато. Ми всі дуже вдячні районній владі, завдяки якій створено п’ять нових робочих місць і відкрито третю групу в нашому дошкільному закладі.

– До цього в «Сонечку» було дві змішані групи, – каже завідувач дошкільного закладу Юлія Тимців. – А це, як розумієте, зовсім не сприяє навчальному процесу. Адже дітки різного віку мають свої особливості розвитку і специфіку сприйняття. Зараз все змінилося: маємо окремо ясельну, різновікову і старшу групу, в якій займаються вже дошкільнята.


Коментарі закриті.