У всіх дитячих освітніх закладах району відбулися випускні свята. Колишні вихованці старших груп дитсадків поповнять шкільну галасливу сім’ю – 1 вересня сядуть за парти.

IMG_6901aНа високому рівні відбулося прощання малюків з дитсадком «Сонечко», що в Макошине. Маленькі випускники отримали набори для навчання і дипломи про закінчення дитячого освітнього закладу. Фото Івана ШУЛЬГИ.

Минулої середи у селищі над Десною відбулося свято, на яке прийшли батьки, дідусі і бабусі випускників дошкільного навчального закладу «Сонечко». Подивитись на малят і оцінити їх талант до пісні, танцю завітали і односельці та гості.

Дитсадок у Макошине – один з найкращих у районі. Для 50 хлопчиків і дівчаток, які його відвідують, створені максимальні умови для фізичного і розумового розвитку.

– Я пишаюся дошкільним закладом, який очолюю, – каже його завідувач Юлія Тимців. – Дякуючи селищній раді, батькам, місцевому товариству малята мають облаштовані розважальні майданчики, багато іграшок.

Приміщення «Сонечка» охайне, чисте. Здається, що тільки вчора тут відбувся ремонт.

– Одразу по проведенню святкового ранку для випускників дитсадка приступимо до косметичного ремонту ігрових кімнат, спалень, коридорів та підсобних приміщень, – розказує Юлія Петрівна. – Маємо цілу армію благодійників та спонсорів, які нам ні в чому не відмовляють. Це приватні підприємці Марина Самосват, Михайло Сухенко, Анжела Носенко. Зі школою проводимо спільні ранки, свята, а з благодійною селищною організацією «АРАТТА» працюємо з першого дня її утворення плідно і злагоджено. Усі працівники «Сонечка» є волонтерами цієї організації. Подають руку допомоги і керівники виправної колонії, заводу «Сільгоспмаш» та ТОВ «САЮГ».

Колектив у дитсадку – як на підбір – усі вихователі мають вищу педагогічну освіту. Гордістю «Сонечка» є Галина Канавець і Надія Дика, котрі свій багатий досвід передають молодим працівникам дошкільного закладу.

… Випускний день запам’ятається на все життя не тільки його винуватцям, а й батькам. Цьогоріч діти, які полишають дитсадок і 1 вересня сядуть за шкільні парти, отримали дипломи про закінчення дошкільного навчального закладу «Сонечко». Селищний голова Валерій Кравцов щиро вітав маленьких героїв дня і кожному випускнику вручив подарунки – усе, що треба першокласнику. Бажала щастя і успіхів дітворі і Юлія Тимців. Батьки випускників в знак вдячності вихователям і усьому персоналу дитсадка влаштували концертну програму.

Не обійшлося без фотознімків на згадку і без щасливих сліз як батьків дошкільнят, так і усіх присутніх. Нехай доля буде до маленьких сонечок милостивою.

Коментарі закриті.