Нещодавно на арені Запорізького цирку відбувся міжнародний фестиваль «Дивоцирк», у якому взяли участь і юні таланти з Макошине. І не просто так: із дев’яти найкращих номерів, які демонструвалися на заключному гала-концерті, два були саме нашої «Юності».

– До Запоріжжя вирушило нас 11 чоловік, – розповідає керівник зразкового циркового колективу Вероніка Бур. – Чудове місто, чудова арена. І виступили ми досить вдало, хоча конкуренція була сильною – у кожній номінації змагалися по 30 учасників.

Груповий гімнастичний номер «Аргентум» пройшов на «ура». Глядачі щирими оплесками вітали із перемогою Мирославу Голуб, Алісу Бур, Ангеліну Тимців, Альбіну Потапуку, Марину Опанасенко та Аню Бабич.

Почесне третє місце у своїх номінаціях вибороли дует ексцентриків «Ковбої» Олександр Сілантьєв і Сергій Мелашедченко та пластична комбінація на столі «Змії-царівни». «Срібло» дісталося Ангеліні Тимців за пластичний етюд на п’єдесталі «Інопланетянка». Доброго настрою додав веселий гімнастичний номер Максима Кондрашина та Сергія Поради під назвою «Вакула і чорт».

Макошинська «Юність» здивувала «Дивоцирк»
На козацькій Хортиці все дихає історією.

– А ще діти побували у ботанічному саду і у краєзнавчому музеї на Хортиці, – каже керівник «Юності». – За чудову поїздку та можливість поділитися з глядачами своїми талантами ми щиро дякуємо нашим спонсорам: селищній раді, батькам учасників, ДП «Зернятко» та сільгоспкооперативу «Мена-Авангард».

Коментарі закриті.