рада18 вересня відбулася чергова чотирнадцята сесія обласної ради шостого скликання.

Перед її відкриттям голова обласної ради Анатолій Мельник привітав та вручив дипломи переможцям обласного конкурсу «Краща сільська, селищна, міська рада», який було проведено відповідно до прийнятої обласною радою Програми розвитку місцевого самоврядування в Чернігівській області на 2013-2015 роки, пише Хвиля Десни.

У конкурсі взяли участь 35 рад із 20 районів області, 9 із яких стали переможцями і виграли грошові гранти на втілення власних соціальних проектів.

У І категорії учасників конкурсу дипломами обласної ради було нагороджено: за 1 місце — Малинівську сільську раду Ріпкинського району, 2 місце — Сираївську сільську раду Козелецького району, 3 місце — Юрківцівську сільську раду Талалаївського району.

В ІІ категорії дипломи отримали: за 1 місце — Горбівська сільська рада Куликівського району, 2 місце — Сухополов’янська сільська рада Прилуцького району, за 3 місце — Макошинська селищна рада Менського району.
В III категорії дипломи вручено: за 1 місце — Варвинській селищній раді, 2 — Коропській селищній раді, 3 — Корюківській міській раді.

Коментарі закриті.