Чудове селище Макошине. І має чим перед іншими населеними пунктами району похвалитися. А от спортзалу свого і не було. Точніше був, але у такому стані, що добрі люди, проходивши поряд, сахалися. Аж поки до справи не взялися усією громадою.

– Понад 15 років наш спортзал не функціонував, – розповідає Макошинський селищний голова Валерій Кравцов. – Протікала крівля, обсипалася штукатурка, «доброзичливці» вікна повибивали. Провести самотужки капітальний ремонт такої великої будівлі селищна рада була не в силах, відсутність коштів зводила нанівець всі плани. А спортзал так потрібен, адже навіть наша школа не має спеціального приміщення для занять дітей спортом! Та, як кажуть, подолає дорогу лише той, хто йде.

Три роки тому справи начебто почали налагоджуватися: за рахунок виділених державою коштів вдалося відремонтувати крівлю. А ось початок внутрішніх робіт поклали вже в березні випускники цього року на чолі з класним керівником Людмилою Леонтієвою. Молоді люди повигрібали весь мотлох, прибрали обвалену штукатурку, підготували приміщення до подальшого ремонтну.

Відгукнулося багато людей. Допомогла фарбою селищна благодійна організація «Нащадки Аратти», небайдужі макошинці трудяться за власним бажанням і зі своїми інструментами, селищна рада забезпечує будівельними матеріалами. Вже вікна виблискують заміненим склом, відремонтовано стіни, підлогу, ведеться фарбування.

– Молодь не повинна тинятися вулицями та ще й з пляшкою пива, – ділиться планами на майбутнє неофіційний керівник і натхненник ремонту спортивного залу керівник клубу за інтересами Віктор Шиш. – А у відремонтованому приміщенні хочемо створити всі умови для гри в міні-футбол, баскетбол, теніс. Тобто, вільний час можна буде провести не лише цікаво, а й з користю для здоров’я.

Значну допомогу у відродженні спортивного залу безкорисно надають макошинці Сергій Довгаль, Володимир Матвієнко, зварювальник Володимир Маглич. Не шукають вигоди чи подяки, відповідають просто: «Своєму селищу хочеться допомогти».

– Щоправда, залишається ще проблема опалення, – говорить селищний голова. – Та й недавній буревій додав клопоту – зірвав кілька десятків листів шиферу. Планували відкрити спортзал через місяць, тепер доведеться трохи почекати. Але, якщо до діла братися гуртом, коли відчувається міцне плече підтримки усієї громади, невирішених проблем бути не може.

Коментарі закриті.