IMG_1053«Жителі Волосківців та Степанівки звертаються до голови райдержадміністрації з проханням про допомогу знайти голову ксп ім. Мічуріна, щоб забрати свої майнові паї». Ось таке СМС-повідомлення нещодавно отримала редакція найближчої газети.

Ми поспілкувалися з людиною, яка прислала цю звістку. Найбільше її тривожило те, що поки тягнеться процес отримання паю, майно колишнього колгоспу розкрадають усі бажаючі.

Щоб розібратися з цим питанням, ми поїхали до ск ім. Мічуріна. Як виявилося, контора кооперативу працює з понеділка по п’ятницю у першій половині дня (тел 4-32-35). Там нам дали телефон голови кооперативу Петра Пасічника, який зараз займає посаду начальника Менської експлуатаційної дільниці №2 Сосницького міжрайонного управління водного господарства.

– Останній раз наші пайовики отримували майно в натурі минулого року, – пояснює «Нашому слову» Петро Федорович. – На сьогодні ми маємо декілька нових заяв на отримання майна. Можливо, вони будуть розглянуті вже протягом цього місяця.

Також він розповів, що підприємство виділяє паї в натурі вже близько восьми років. Багато пайовиків вже отримали майно і благополучно ним користуються.

Інформацію про розкрадання майна голова прокоментував так:

– Є люди, які наглядають за майном нашого кооперативу. Проте повністю уберегти його неможливо.

Майно, яке залишилося на території ск ім. Мічуріна, переважно виглядає ось так. Фото автора.

Коментарі закриті.