Нині в країні на розвиток малого бізнесу та самостійну зайнятість населення покладаються великі сподівання. Саме розвиток підприємницької діяльності має сприяти якісним змінам у структурі економіки України, підвищенню рівня зайнятості, зниженню соціальної напруженості в суспільстві, зростанню рівня доходів населення, насиченню ринку якісними вітчизняними товарами й послугами.

За повідомленням районного центру зайнятості, багато людей різного віку, які шукають роботу, все частіше вирішують стати підприємцями. Але для цього треба не лише вміти ризикувати. Передусім це свобода вибору, незалежність та впевненість у собі, вміння знайти та реалізувати оригінальну підприємницьку ідею.

Нині є безліч можливостей для започаткування бізнесу, якщо знати, де шукати свій життєвий шлях. Саме тому працівники районного центру зайнятості прагнуть, аби всі бажаючі могли реалізувати своє бажання працевлаштуватися.

Для реалізації самостійної зайнятості у районному центрі зайнятості діє певний механізм, а саме:
– проводяться інформаційні та консультаційні семінари щодо порядку відкриття підприємницької діяльності;
– здійснюється інформаційно-роз’яснювальна робота, надаються індивідуальні консультації щодо можливості отримання безробітними одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи;
– проводиться навчання безробітних на двотижневих курсах підвищення кваліфікації з основ підприємницької діяльності за направленням служби зайнятості;
– облаштовано інформаційні куточки, які наповнені інформаційними матеріалами щодо організації підприємницької діяльності, фотостенд та інша інформація про успішних підприємців, яким служба зайнятості допомогла у започаткуванні бізнесу;
– проводиться профдіагностичне обстеження щодо виявлення нахилів безробітних до зайняття підприємницькою діяльністю.

За останні 10 років за сприяння районного центру зайнятості власну справу відкрили понад 400 безробітних, 16 – скористались цією нагодою в поточному році.

Ми задоволені, тим що завдяки зусиллям нашого центру зайнятості безробітні не просто знаходять місце роботи, а й набувають упевненості в завтрашньому дні.

Коментарі закриті.