Магнітна буря на початку січня 2018 року матиме незначний вплив самопочуття людей, передає Ukr.Media. До 8 січня, за прогнозом, Землю повинен накрити повний “космічний штиль”.

 

Магнітні бурі – це обурення магнітного поля Землі у відповідь на потоки сонячного вітру. Виникає він після спалахів на Сонці. Заряджені частинки, з яких складається сонячний вітер, швидко досягають земної поверхні і викликають коливання магнітного поля. Такі сплески нестабільності захисного поля нашої планети можуть виникати кілька разів за місяць і тривати від двох-трьох годин до декількох діб. Метеорологи давно навчилися реєструвати сонячні спалахи і прогнозувати наступ геомагнітної бурі. Як і в звичайних метеопрогнозах, найбільш точні дані можна одержати за один-два дні до її початку. Однак прогноз на місяць також досить достовірний.

 

Графік магнітних бур січень 2018 року інформує:

з 1 і 2 січня 2018 року очікується геомагнітне обурення силою від 4 до 5 балів;

з 8 січня 2018 року очікується слабка магнітна буря;

13 січня 2018 року магнітна буря силою 5 балів змусить похвилюватися схильних до метеозалежності людей.

 

Прогноз магнітних бурі на місяць не володіє високою точністю. З наближенням дати прогнозованої магнітної бурі фахівці можуть скоригувати її потужність і точні терміни дії.

 

 

Збурення магнітного поля землі впливають на різні сфери діяльності людини. Під час магнітних бур відзначають збої в системах стільникового та радіозв’язку, порушення в роботі навігаційних приладів. Але найнеприємніше в тому, що магнітні збурення надають несприятливий вплив на самопочуття людини. Бурі здатні викликати головні болі, втому, загострення нервових і психічних захворювань, зміни в настрої, апатію, сонливість або безсоння. Найбільш схильні до цього впливу діти, літні, що мають хронічні хвороби, а також метеозалежні люди.

 

 

Щоб час активного сонця пройшло для вас як можна більш комфортно, врахуйте поради досвідчених лікарів:

Вживайте більше овочів і фруктів, замінюючи ними борошняні і жирні страви.

Від алкоголю, копченостей і маринадів краще відмовитися зовсім.

Виключіть на ці дні інтенсивні фізичні тренування, більше користі в цей час принесуть прогулянки в парках або за містом.

Перенесіть при можливості заходи, пов’язані з великою кількістю людей, тим більше, що організм в цей час ослаблений і йому легше підхопити інфекцію.

Постарайтеся рідше сідати за кермо, адже до вашої розсіяного уваги можуть додатися неполадки в автомобільній електроніці і викликати аварійну ситуацію.

 

Коментарі закриті.