Новопризначений керівник центру культури та дозвілля молоді Юлія Лукаш прагне, аби дедалі більше цікавих занять у вільний час мали жителі міста. Тож центр продовжує запроваджувати нові напрямки роботи.

– Ідей чимало, думаємо над тим, як їх втілити у життя, – каже Юлія Михайлівна. – Було б непогано, аби на базі нашого центру займалися молодіжні студії. Приміром, нещодавно талановиті хлопці-музиканти звернулися із проханням виділити їм приміщення для репетицій. Наразі розмірковуємо, як їм допомогти, бо на опалення окремого приміщення потрібні кошти, яких завжди бракує.

За словами директорки центру, є ідеї стосовно того, як організувати роботу у вечірній час, аби молодь (та й не тільки) вечорами не снувала темними вулицями міста, а мала змогу пограти, приміром, у більярд, теніс чи ту ж таки популярну рольову гру “Мафія”.

Також на базі центру культури та дозвілля молоді буде створена школа волонтерів, куди залучатимуть не лише школярів, а й активну молодь старшого віку.

Наразі у центрі повним ходом іде підготовка до новорічних свят. Зокрема, поетапна акція «Мрії живуть» надасть змогу дітям-сиротам, дітям з обмеженими функціональними можливостями та із соціально незахищених категорій відчути радість від особливої атмосфери свята, отримати бажані та омріяні подарунки.

Завершиться ця акція 23 грудня грандіозним концертним дійством під назвою «Ангел-охоронець». За словами Юлії Лукаш, на сцену вийдуть і покажуть власні таланти ті діти і молодь, котрі з певних причин раніше не мали такої можливості. А потужним натхненням для них стане виступ пари так званих «колясочників» (тобто інвалідів, прикутих до візків), котрі подарують глядачам вишуканий бальний номер.

Коментарі закриті.