До 20-річчя створення Державної служби зайнятості в Україні проходив турнір учнівських команд «Професійна Орієнтація Учнівської Молоді України».

17 команд з 16 областей та АР Крим протягом жовтня-листопада поточного року змагалися за звання «Кращі знавці професій». Лише чотирьом конкурсантам під час жорсткої боротьби у півфінальних іграх вдалося завоювати серця компетентного журі, виборовши путівку до фіналу, який відбудеться 23 грудня у м. Київ на сцені Палацу Культури «Україна».

Не усі бажаючі змогли підтримати учасників турніру, вболіваючи у залах, де розгорталися баталії гумору, музичності, артистизму… Та навряд чи Палац Культури «Україна», на сцені якого змагатимуться «Стоп-Кадр» (смт Берегомет, Чернівецька область), «Регіон-13» (Луганськ), «Вибір є!» (Львів) та «Фіш-ка Дюка» (Одеса), зможе прийняти усіх бажаючих підтримати улюблені команди. Проте, не слід засмучуватися!

Усі півфінальні ігри Всеукраїнського турніру учнівських команд «Професійна Орієнтація Учнівської Молоді України» та фінал у столиці дивіться на телеканалі «М1» о 12:00 годині:

28 листопада – перший півфінал (м. Вінниця);

05 грудня – другий півфінал (м. Харків);

12 грудня – третій півфінал (м. Одеса);

19 грудня – четвертий півфінал (м. Львів);

26 грудня – фінальна гра турніру (м. Київ).

За матеріалами http://www.dcz.gov.ua

Коментарі закриті.