Любов до книги до Львова доведеКожного року обласна бібліотека для дітей імені М. Островського проводить конкурс «Кращий читач». Цьогоріч почесний титул завоювала семикласниця Слобідської школи Марина Біленька.

Загалом уже вчетверте діти з Менщини посідають призові місця у обласному конкурсі. Головною нагородою для переможців була подорож до Львова.

Марина має чимало захоплень, але найбільше полюбляє читати. Дівчині подобається тримати книгу в руках, відчувати запах друкарської фарби, слухати шелест сторінок. Тому, коли Тетяна Мазко, бібліотекар зі Слобідки, запропонувала взяти участь у конкурсі «Діти, що читають, – майбутнє України», школярка з радістю погодилася.

Марина давно мріяла побачити місто з багатовіковою історією, місто кави, шоколаду та левів. Тому заздалегідь прочитала історію та вивчила визначні пам’ятки Львова.

– У Львові зібралося багато дітей з усіх куточків України, я одразу зі всіма перезнайомилася і здружилась, – розповідає переможниця. – Після сніданку нас привезли до Палацу мистецтв. Там була виставка-продаж книжок. Потім запросили до конференц-зали, де відбулось нагородження. Отримали дипломи та добірки книжок. А далі відбулась зустріч з англійським письменником Іаном Вайброу.

Під час екскурсії юні читачі ознайомились з архітектурою славетного міста та визначними пам’ятками. Також відвідали кав’ярні, музей-аптеку, побували на майстер-класах по танцях. А ще навчилися виготовляти прикраси та квіти з пластикових пляшок.

Коментарі закриті.