У Чернігівській області зареєстровано близько 2,7 тис. приміщень магазинів. Менше половини з них користуються послугами Державної служби охорони (ДСО).

За інформацією районного відділу УМВС України в Чернігівській області, усі крадіжки відбуваються через зрив навісних замків, проникнення через дах, вікна або ж підсобні приміщення. Головною ж причиною такої ситуації є те, що власники економлять на охоронних засобах і в результаті втрачають набагато більше. Однак з усіх власників обкрадених магазинів лише п’ять відсотків погодилися на співпрацю з ДСО, а інші так і залишаються без охорони.
Правоохоронці звертаються до керівників державних установ, підприємств та організацій, приватних власників торгових закладів із закликом укласти договори охорони з ДСО. Саме це гарантовано убезпечить ваше майно від злочинних посягань.

За отриманням роз’яснень з питань надання послуг ДСО можна звертатися за телефонами: 0-800-502-220 або 0-800-211-000 (Всеукраїнська безкоштовна інформаційна лінія ДСО при МВС України). Контактні телефони управління ДСО при УМВС України в Чернігівській області: центр оперативного управління (цілодобово) – 699-292, 4-02-58; центр технічної охорони – 674-919; сектор організації служби (фізична охорона) – 678-116.

Коментарі закриті.