Екс-глава МВС Юрій Луценко, який відбуває ув’язнення, проголосував на виборчій дільниці в Менської колонії до того, як журналістів пустили в колонію, повідомляє “Дело”.

Пізніше у телефонному коментарі начальник колонії заявив, що “усе відповідало правилам, так як в колонії є певний порядок голосування”.

Під час голосування Юрія Луценка спостерігачі не зафіксували жодних порушень. Член виборчкому, яка видала йому бюлетень, розповіла про голосування так: “Привітався, взяв бюлетень, пішов голосувати. Був у хорошому настрої”.

За прогнозами глави виборчкому, явка на дільниці в Менської колонії прогнозується висока: за станом на 10.00 проголосували вже близько чверті зареєстрованих виборців.

Нагадаємо, екс-прем’єр України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко як і раніше знаходиться в харківській ЦКБ №5, і буде голосувати буде за списками колонії.

28 жовтня в Україні проходять вибори народних депутатів України, які вперше з 2002 року проводяться за змішаною системою – 225 народних депутатів обираються за партійними списками і 225 – в одномандатних виборчих округах.

В останній раз вибори до парламенту за змішаною системою проводилися в 2002 році, і прохідний бар’єр тоді становив 3%.

Всього ЦВК України зареєструвала списки кандидатів від 21 партії. У мажоритарних округах балотується 2653 кандидати, в тому числі 1502 висунутих партіями і 1151 самовисуванць.

За виборами спостерігає кілька представників ЦВК Росії, в тому числі глава відомства Володимир Чуров. Член Центрвиборчкому Олег Лавров здійснює спостереження за голосуванням на виборчих дільницях у Криму.

Коментарі закриті.