Колишні колеги екс-міністра Юрія Луценка будуть не раді сусідству з ним у Менській колонії для колишніх силовиків, йдеться в сюжеті ТСН.

Засуджений за часів Луценка колишній одеський правоохоронець слів не добирає. Він запевняє, що його підставили за часів Помаранчевої революції, тому відбуває покарання за злочин, якого не скоював. І твердить, віпам у цій колонії не раді, адже кожен другий засуджений також вважає себе засудженим без вини. Тож у своїх бідах винуватить зірконосців.

“Суддівський корпус – це безграмотні люди, це співробітники прокуратури, які не мають уявлення про закон, це служба внутрішньої безпеки, яка активно працює тільки щоб показати, що ми боремося з корупцією”, – розповідає ув’язненій.

Колишній правоохоронець Євген відбуває тут покарання за розбій. Сусідства з відомим колишнім силовиком не боїться. Бо відколи до звання додається “екс” кількість зірок уже не має значення.

“Не важливо, полковник, майор, лейтенант чи сержант. Або, наприклад, міністр так само. Будемо називати по імені та по батькові або за прізвищем, якщо побажає”, – каже засуджений Євген Нормов.

Колишній міністр Юрій Луценко може стати найповажнішим засудженим за всю історію колонії. От тільки запропонувати йому особливих умов не вдасться, зізнається адміністрація закладу. Житлові блоки щонайменше на 16 осіб. Зранку співкамерники розходяться працювати. Хто у столярний цех, хто за швейну машинку.

Готують у колонії самі засуджені — для віпів і рядових. Дієта передбачена лише для туберкульозників, а добавка для вищих за метр дев’яносто.

“На ранок була каша кукурудзяна, суп кукурудзяний. Обід — каша перлова. На вечерю картопля і смажена риба. Після червоної ікри буде не дуже, але влаштує”, – розповіли в колонії.

Виправний заклад для колишніх правоохоронців більше схожий на армійські будні, аніж на сувору тюремну реальність. Щоправда, зовні це звичайна колонія – із високим парканом, колючим дротом та ґратами на вікнах.

Коментарі закриті.