Традиційно у другу неділю липня відзначається День рибалки. Тому цієї неділі професійні рибалки та любителі просто повинні закинути хоч пару разів вудочку. Ми поцікавилася у жителів Менщини, який улов був найбільшим у їхньому житті?

Євген Зінченко, м. Мена:

zinchenko– Щуку ловив на 11 кілограмів, судаків – по чотири. Короп, карась, лин – всього вже і не пам’ятаю. Із самого дитинства батько прищепив любов до риболовлі. І зараз майже увесь вільний час присвячую улюбленій справі. Риба особливо і не потрібна, головне процес. Нерви заспокоює, природою милуюся. Маленьку рибу випускаю до водойми і всім рибалкам рекомендую.

Тетяна Ювченко, м. Мена:iuvchenko

– О, я, мабуть, найкращий риболов на Менщині. У мене тут і сьомга, і форель, і червона рибка є. Працюю на базарі вже майже 10 років, тому на рибі розуміюсь дуже добре. Та й страв уже яких тільки не готувала з різноманітної риби.

Андрій Бусел, смт Макошине:

busel– Ще з самого малечку дядько брав мене з собою на риболовлю. А інколи і самі з хлопцями ходили спостерігати за старшими рибалками. Коли навчався в школі, то ловив частіше. А ставши студентом, на риболовлю вибирався, коли приїздив додому, і то вільного часу було небагато. Якось упіймав судака аж на дев’ять кілограмів!

Юлія Чабак, м. Мена:

chabak– Пам’ятаю, коли була маленькою, часто жила у дідуся та бабусі. Дід після роботи брав вудочку, мене – і ми йшли до річки. І одного разу дідусь витяг таку величезну рибину! Вже й не пам’ятаю, скільки вона важила. Але то було таке щастя! Мій тато також рибалка гарний. А зараз часто їздимо сім’єю на Десну. Чоловік ловить рибу, а моя справа приготувати з неї щось смачненьке.

 

Сергій Чичкан, с. Куковичі:

chichkan– Було діло на роботі. Мені видали подвійну зарплатню. Чесно кажучи, таких «уловів» побільше б та частіше. Щоправда, це виявилось 1 квітня, і, на жаль, одну зарплату треба було повернути. Але ж скільки радості, хоч і не довго!

Коментарі закриті.