На романтичний лад глядачі налаштовувалися вже у фойє.

Бажаючі могли підійти до великого паперового серця і відверто написати, що для них означає кохання, взамін отримавши валентинку. При вході до зали усміхнені міми роздавали жувальні гумки «Love is…».

А коли почалося дійство на сцені, приємна несподіванка чекала всіх, кому випало сидіти на чотирнадцятому ряду та чотирнадцятих місцях кожного ряду, а також тих, хто 14 лютого відзначав свій день народження чи весілля? – вони отримали подарунки-сюрпризи. Подарунки отримали і всі Валентини, присутні у залі. І ще одна несподіванка заінтригувала глядачів: розважальну програму разом із Тамарою Шепель вів міський голова Геннадій Примаков.

Та найцікавішими в програмі були, звичайно ж, лірично-гумористичні конкурси, в яких змагалися подружжя менян Троциків, Скороходів, Абдрахімових та Гапонів. Спочатку відбулася презентація історії кохання кожної пари, а потім закохані чоловіки та їхні чарівні дружини відповідали на різні запитання ведучих, освідчувалися в коханні своїм половинкам на різних мовах світу, ліпили вареники…

І все це «підігрівали» своїми виступами наші артисти: «Самарканд», «Калинонька», «Барвінкова Менщина», солісти Наталія Підлипська, Ольга Синюта, Тамара Рогова, Олександр Мельник.

За участь у програмі закохані пари отримали подарунки та романтичну вечерю в кафе.

Одним словом, було цікаво і весело. А зробити свято саме таким міській раді допомогли постійні помічники і спонсори: депутат Менської ОТГ Роман Бутенко, ФГ «Бутенко», Ігор Солонар, Наталія Чичкан, Сергій Фесенко, Ірина Нестеренко, громадська організація “Об’єднання пайовиків” під керівництвом Каріни Шитікової.

Безпосередню участь у святковому дійстві також взяли члени молодіжної ради при міськраді, які виступали у ролі мімів-помічників.

Коментарі закриті.