Чи є бомбосховища у Мені
Ці двері ведуть до підвального укриття у приміщенні Менської райспоживспілки.

У зв’язку з подіями на Донбасі в Україні введено в дію режим підвищеної готовності. Кореспонденти Укрінформу вирішили поцікавитися, як працює у регіонах система цивільного захисту. Чи достатньо там бомбосховищ та захисних споруд, і наскільки вони здатні захистити громадян у разі небезпеки?

Чернігівщина. Адреси захисних споруд розмістять на сайті

А от на Чернігівщині не утаємничують таку важливу для населення інформацію – планують створити сайт із зазначенням їхніх адрес та інших відомостей.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергій Болдирєв.

“Після інвентаризації захисних споруд і перевірки їх стану ми наведемо в них порядок, вирішимо купу супутніх організаційних питань і створимо сайт із їхніми адресами. Окрім того, доручимо ЖЕКам розклеїти на під’їздах оголошення з інформацією про найближчу захисну споруду. У містах до їх числа будуть віднесені також підземні паркінги, підвали магазинів і 5-поверхових житлових будинків “, – сказав він.

За словами посадовця, завдання підготувати сховища місцевим органам влади давалося ще влітку минулого року. Після того всі райони дружно прозвітували про виконану роботу. Що вони насправді зробили, покаже перевірка, яка розпочнеться днями.

Цю роботу в області планують завершити до кінця лютого. Після того адреси укриттів поширять через ЗМІ, а вже потім розмістять на окремому сайті.

Загалом, додав начальник департаменту, на обліку в Чернігівській області є 1192 захисні споруди, розраховані на укриття майже 284 тис. осіб. Із них 152 – бомбосховища, решта – протирадіаційні укриття. Більшість із них розташовані у районних центрах, де, насправді, вони, в разі чого, мало кому знадобляться. Адже жителі приватного сектору зазвичай ховаються у власних погребах.

А от в обласному центрі та містах Ніжин і Прилуки можуть бути проблеми. Тому що в сучасних житлових мікрорайонах захисні споруди ніколи не будувалися. У зв’язку з цим, людям радитимуть ховатися в підвалах п’ятиповерхівок, а краще – взагалі евакуюватися із зони бойових дій.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I lost my ball striking and kind of lost my mind, lost my confidence as far as how I play the gameIt was Ball’s first action since having his appendix removed on Aug.mulberry bags outlet
The extremely high density of the Dead Sea water (1.prada handbag

“It is rare for a player to change agents this close to free agency and two general managers who were made aware of the change the past 48 hours said they didn’t understand why a player would make a move like that now,” Schefter wrote.mcm bookbag
There are many RV sites with electric and water hookups.timberland outlet uk
made the tantrum worse, the father gave him a quick smack on his bottom, called in Frenchla fesse.mulberry outlet
The left has infiltrated, corrupted, and subverted the institutions that had, up to now, served as pillars supporting freedom, democracy, and prosperity.cheap ray ban glasses

Коментарі закриті.