Фіскальною службою області здійснюється постійний моніторинг діяльності лісогосподарських підприємств з питань легалізації найманої праці.
За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб, станом на 01.10.2016 року на Чернігівщині обліковується 253 підприємці, які надають послуги по розпилюванню деревини та здійснюють її реалізацію. При наданні таких послуг, фізичними особами–підприємцями використовується праця 536 найманих працівників.
Від зазначеної категорії підприємців за 9 місяців поточного року до бюджету області надійшло близько 4,3 млн. грн. податків і зборів.
За результатом проведених фіскальною службою області заходів, направлених на запобігання та упередження використання неоформленої найманої праці у фізичних осіб – підприємців, з початку року легалізовано 35 робочих місць.
Крім того, непоодинокі факти лісозаготівлі та діяльності пилорам, що здійснювались суб’єктами господарювання без державної реєстрації та використання найманих працівників без належного оформлення документів.
За останній місяць під час перевірок було виявлено 2 таких правопорушень.
До порушників застосовані адміністративні санкції відповідно до ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, судовими органами винесені рішення на користь правоохоронних органів. Донараховано 6,1 тис. гривень.
Головне управління ДФС у Чернігівській області звертається до представників бізнесу з проханням належним чином оформляти як свою господарську діяльність, так і трудові відносини з найманими працівниками.

Коментарі закриті.