У ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого Менським відділом поліції за матеріалами управління захисту економіки в Чернігівській області, слідчим управлінням прокуратури області повідомлено про підозру лісничому одного з лісництв області.

Будучи відповідальним за організацію і проведення робіт з рубки дерев на ввіреній ділянці, протягом червня – липня минулого року за безпосереднього керівництва лісника в ході вибіркової санітарно-оздоровчої рубки було зрубано майже на 400 дерев більше, ніж дозволено лісорубним квитком на території лісового заказника місцевого значення, який є об’єктом-заповідного фонду. Це є порушенням статті 69 Лісового кодексу України та пункту 2 «Порядку спеціального використання лісових ресурсів».

Вказаними діями лісовому фонду держави завдано збитків на загальну суму 1,4 млн гривень. 15 червня за даним фактом слідчим відділом прокуратури Чернігівської області ліснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу) – карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

За інформацією сектора комунікації поліції Чернігівської області.

Мітки: ,

Коментарі закриті.