Олігархи на законодавчому рівні послідовно знищують в Україні всі досягнення соціалізму.

Про це заявив лідер українських комуністів Петро Симоненко у Мені. 11 березня він взяв участь у звітно-виборчій конференції районної організації КПУ.

– Компартія з самого початку виступила категорично проти тих змін до пенсійного законодавства, Трудового і Житлового кодексів, які всупереч Конституції значно погіршують соціальні гарантії населення і безпосередньо ведуть до падіння життєвого рівня людей. Ми також чітко заявили, що голосувати за такі законопроекти не будемо, – сказав Петро Симоненко.

Член бюро райкому КПУ Раїса Смецька повідомила «Нашому слову», що Петро Симоненко у своєму виступі звернув особливу увагу на роботу з молоддю. Адже, на його переконання, нинішньому молодому поколінню не завжди притаманні патріотизм, духовність, мораль, повага до старших. Тим часом держава також не дуже поспішає допомагати молодим: відсутність направлення на роботу після навчання, брак житла викликають зневіру у майбутньому.

Перший секретар ЦК Компартії України висловився про необхідність продовження мораторію на продаж землі.

– Земля – це наш стратегічний ресурс, що забезпечує економічну та продовольчу безпеку країни. Вільний ринок сільськогосподарських земель не відповідає національним інтересам України. А слідування рецептам МВФ може призвести до того, що за борги перед цією структурою наша земля піде з молотка, – підкреслив лідер КПУ.

Петро Симоненко відповів на численні запитання учасників конференції. Люди просили, аби на державному рівні вирішили питання про збереження на селі проводового радіо. А також скаржилися на неуважне ставлення держави до дітей війни.

У свою чергу Петро Симоненко подякував комуністам Менщини за роботу і побажав їм подальших успіхів «у боротьбі за інтереси простих трудящих».

Коментарі закриті.